Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Promocja & Reklama

image

print Planowanie i zakup mediów

Budujemy zasięg dla ciekawych treści - punktowo lub kompleksowo, w zależności od potrzeb i budżetu klienta. Dobieramy media, personalizujemy przekaz, rekomendujemy najlepsze wykorzystanie budżetu w zależności od kanału

print ATL

Tradycyjne media, klasyczne formy: plakaty, reklamy radiowe i prasowe, reklama internetowa, widoczność na eventach i targach. Doradzamy pod kątem doboru treści i przekazu lub samodzielnie włączamy w szeroki zakres działań komunikacyjnych, koordynując pracę.

print Lokowanie produktu

"Program zawierał lokowanie produktu"... a właśnie, że nie tylko program w TV, ale gros innych form przekazu może zawierać informację o usłudze, produkcie czy marce. Liczy się nie tylko kontekst, ale także pomysł na ulokowanie komunikatu. Po co? By zbudować lub zwiększyć rozpoznawalność marki, wzmocnić jej relację z konsumentami, docierając do sprecyzowanej grupy odbiorców.

print Content marketing

reujemy treści, które wzbudzają zainteresowanie i angażują. Wykorzystujemy dane własne klienta, generujemy unikalny content (np. badania opinii), poszukujemy wartościowych informacji. Wszystko po to, by stworzyć content, który dotrze dokładnie tam, gdzie chcemy.