Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Promocja & Reklama

image

print Planowanie i zakup mediów

Naszą misją jest budowanie zasięgu dla ciekawych treści, punktowo lub kompleksowo, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Dbamy o to, by dobrać odpowiednie media, personalizować przekaz i rekomendować najlepsze wykorzystanie budżetu w zależności od kanału. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, by móc lepiej dotrzeć do swojej grupy docelowej i promować swoje treści w sposób skuteczny i efektywny.

print ATL

Oferujemy usługi związane z tradycyjnymi formami przekazu, takimi jak plakaty, reklamy radiowe i prasowe, reklama internetowa oraz widoczność na eventach i targach. Możemy doradzić w kwestii doboru treści i przekazu lub włączyć się w szeroki zakres działań komunikacyjnych i koordynować pracę. Skorzystaj z naszych usług, by móc skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej za pomocą tradycyjnych dróg przekazu.

print Lokowanie produktu

Program telewizyjny może zawierać lokowanie produktu, ale to tylko jedna z wielu form przekazywania informacji o usłudze, produkcie lub marce. Ważny jest nie tylko kontekst, ale również sposób, w jaki zostanie umieszczony komunikat. Celem takich działań jest budowanie lub zwiększanie rozpoznawalności marki, wzmacnianie relacji z konsumentami oraz dotarcie do określonej grupy odbiorców. Zachęcamy do skorzystania z tradycyjnych dróg przekazu, aby osiągnąć te cele.

print Content marketing

W content marketingu zajmujemy się tworzeniem treści, które przyciągają uwagę i angażują odbiorców. Korzystamy z danych naszych klientów, tworzymy unikalny content (np. poprzez badania opinii), a także szukamy wartościowych informacji. Naszym celem jest stworzenie treści, które dotrą dokładnie tam, gdzie chcemy, dzięki czemu mogą być skutecznie wykorzystane w marketingu. Skorzystaj z naszych usług content marketingu!