Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Influencer Marketing

image

Blogerzy, YouTuberzy, Instagramerzy, Trendsetterzy, Influencerzy

działają w różnych obszarach, ale łączy ich jedno – to osoby wpływowe, które kształtują opinie innych! Za pomocą różnych narzędzi budują relacje ze swoimi odbiorcami, a ich znaczący wpływ na postrzeganie marek stał się faktem

Co mówią liczby?

11 mln Do tylu osób docierają blogerzy ze swoim przekazem 53% Tylu odbiorców blogów i vlogów przyznaje, że kupiło produkt pod ich wpływem 72% Dla tylu osób blogi i vlogi są pierwszym źródłem informacji o produktach 74% Tylu Polaków, gdy dostrzeże u kogoś rzecz, która im się podoba, dopytuje gdzie ją kupić

print Strategia komunikacji

Nie działamy z automatu, stawiamy na indywidualne podejście. Analizujemy potrzeby klienta i pod nie rekomendujemy odpowiednie działania. Dysponując właściwymi wnioskami, tworzymy ideę kreatywną oraz kontekst komunikacji. Dzięki rzetelnie wypracowanym wnioskom, wyszukujemy i dobieramy najlepszych partnerów do wspólnych działań.

print Akcje ambasadorskie

Kompleksowa kampania z wykorzystaniem influencerów. Nie działamy z automatu, rekomendujemy najbardziej odpowiednie osoby, które mogą stać się ambasadorami wartości marki wśród swoich społeczności. A następnie wspólnie, wraz z potencjalnym partnerem, wypracowujemy koncepcję kreatywną współpracy.

print Akcje i wysyłki kreatywne

Testy i recenzje produktów, zaproszenia na eventy. Bezpośrednia forma kontaktu z produktem - im bardziej atrakcyjna i intrygująca, tym lepiej! I my o to zadbamy. Przygotujemy koncepcję, wskażemy odbiorców, wyprodukujemy elementy wysyłki, skompletujemy, zrealizujemy i zaraportujemy. Full service!

print Digital & social influence

Nawiązujemy współpracę z influencerami w działaniach online marki. Budujemy zaufanie do marki poprzez autorytet influencera. Prowadzimy mniej oficjalną komunikację, lokujemy produkt w jego naturalnym środowisku, mając szansę dotrzeć do potencjalnych nabywców - w wysoce angażującej formie.