Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Strategia & Doradztwo

image

print Audyt wizerunku

Audyt wizerunku jest niezbędnym elementem przygotowania optymalnej strategii działań. Dzięki niemu dowiemy się, gdzie obecnie jesteśmy, dokąd chcemy dotrzeć i jakie cele chcemy osiągnąć. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, by móc lepiej zaplanować swoje działania i osiągać lepsze rezultaty.

print Analiza konkurencji

W dzisiejszych czasach, gdy nowe informacje szybko się rozprzestrzeniają, ważne jest, by być na bieżąco. Dlatego oferujemy usługę zbierania i analizowania danych na temat konkurencji, aby pomóc Ci lepiej przygotować strategię działań. Nasze raporty i porady pomogą Twojemu biznesowi być krok przed konkurencją, oraz lepiej zaplanować swoje działania. Skorzystaj z naszych usług, by móc odnieść sukces na rynku.

print Insight

Aby lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych konsumentów, wcielamy się w nich i uczymy się ich perspektywy. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania takie jak: kim jest nasz konsument, czego poszukuje w życiu i co jest dla niego ważne. To pozwala nam lepiej przełożyć teorię na praktykę i dostarczyć naszym konsumentom to, czego potrzebują. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, by lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania swoich klientów i móc lepiej dopasować swoje działania do ich potrzeb.

print Strategia komunikacji

Przygotowanie dobrej strategii komunikacji to dla nas ostatni etap projektowania. Aby przygotować skuteczną strategię, należy przejść przez kilka kluczowych kroków. Pierwszym z nich jest analiza dotychczasowych działań lub wizerunku oraz wyciągnięcie wniosków. Następnie należy doprecyzować potrzeby i wartości promowanej marki oraz wypracować insight. Kolejnym krokiem jest opracowanie big idea, a następnie wybranie odpowiednich kanałów i narzędzi komunikacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Oferujemy przygotowanie skutecznej strategii komunikacji, która pomoże w osiągnięciu wyznaczonych celów!