Digital & Social Media

image

print Social media

Wiemy o nich wszystko. Z przyjemnością zaczynamy od wypracowania strategii i rekomendacji jak, gdzie i o czym komunikować, by wspierać cele klienta. Jesteśmy na wszystkich kanałach, doskonale wiedząc jak dywersyfikować przekaz do specyfiki grup na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze, YouTubie czy TikToku.

print Performance

Niezbędne wsparcie komunikacji organicznej, którą najczęściej łączymy z działaniami płatnymi. Wdrażamy efektywne kampanie zwiększające zaangażowanie, kierujące ruch na stronę, skierowane na konwersję lub sprzedaż, wspierane działaniami marketing automation. Zaczynamy od estymacji, wdrażamy i optymalizujemy wyniki, monitorujemy i raportujemy. 

print Influencer Marketing

Współprace z influencerami to wyzwania, które uwielbiamy – każde z nich ma inny charakter. Umiejętnie wykorzystujemy autentyczny i wiarygodny wpływ influencerów na ich społeczność, stawiając na spersonalizowane podejście w komunikacji. Potencjalne efekty? Rekomendacje marek i produktów, testy, recenzje, ale przede wszystkim autorski content tworzony przez influencera. 

print Content

Najpierw pomysł, potem realizacja. A tu dzieje się magia – piszemy, projektujemy, filmujemy. Na co dzień tworzymy angażujący content digital w ramach stałej komunikacji marek, wspierając ją efektami specjalnymi: video, sesje zdjęciowe, aplikacje, landing page, relacje live, podcasty, konkursy, blogi. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.