Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Public Relations

image

print Audyt wizerunku

Jak i gdzie o nas piszą? Kto, jak często, w jakim kontekście? Na te inne pytania dotyczące wizerunku firmy, marki czy produktu odpowiadamy w ramach analizy stanu obecnego. A następnie wyciągamy wnioski, by móc dobrać najlepsze działania optymalizacyjne lub stworzyć nową strategię komunikacji.

print Strategia komunikacji

Opieka nad kompleksowym wizerunkiem firmy, od A do Z. Zaczynamy od podstaw (analiza, wartości marki, persony, big idea), opracowujemy kluczowe przesłania i założenia komunikacji, dobieramy najlepsze kanały i narzędzia komunikacji.

print Media Relations

Rzecznictwo prasowe, prowadzenie biura prasowego, wywiady, materiały prasowe, komentarze ekspertów firmy, badania, infografiki. Od pomysłu, przez wsparcie merytoryczne, po relacje z mediami. Stawiamy na jakość i wartościowy content, proaktywne kontakty z mediami, angażującą wizualizację danych.

Kampanie Kampanie PR

Od pomysłu po realizację! Dopasujemy komunikację PR do Twojej strategii lub opracujemy ją w całości, od samego początku. W zależności od kontekstu działań czy charakteru kampanii, dobierzemy odpowiednie media i formy przekazu, kreując angażujący przekaz.

print Brand PR

Projektujemy i wdrażamy poszczególne etapy komunikacji produktu w zależności od celu działania (launch, rebranding, brand extention itd.). Dobieramy media, narzędzia komunikacji, rekomendujemy partnerów lub ambasadorów, kreujemy materiały wizualne.

print Grafika & Video

Infografiki & videografiki, animacje, tutoriale, aplikacje, strony internetowe, relacje foto & video, advertoriale, plakaty i wszystkie inne formaty, które są niezbędne przy prowadzeniu standardowych oraz niestandardowych działań PR.