Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Public Relations

image

print Audyt wizerunku PR

Poszukujesz informacji dotyczących obecnego wizerunku swojej firmy, marki lub produktu? Chciałbyś wiedzieć, gdzie i jak o Was piszą, kto i jak często wymienia Waszą markę w kontekście swoich działań? Nasz audyt wizerunku PR to narzędzie, które pozwoli odpowiedzieć na te i wiele innych pytań. Przeprowadzając analizę stanu obecnego, wyciągamy wnioski i dobieramy najlepsze działania optymalizacyjne lub tworzymy nową strategię komunikacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie audytu wizerunku PR.

print Strategia komunikacji PR

Oferujemy kompleksową opiekę nad wizerunkiem firmy – od A do Z. Nasze działania rozpoczynamy od podstaw, tj. analizy, określenia wartości marki, stworzenia person oraz wypracowania big idea. Następnie opracowujemy kluczowe przesłania i założenia komunikacji, a także dobieramy najlepsze kanały i narzędzia komunikacji. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie strategii komunikacji PR, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

print Media Relations

Jesteśmy agencją, która pomoże Ci w budowaniu dobrych relacji z mediami. Z nami skutecznie prowadzisz media relations i dotrzesz do swoich odbiorców za pośrednictwem różnych mediów. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, by Twoja komunikacja była jak najbardziej efektywna.

Kampanie Kampania PR

Jeśli poszukujesz profesjonalnej agencji, która pomoże Ci w realizacji skutecznej kampanii PR, to jesteś we właściwym miejscu. Z nami zaplanujesz i przeprowadzisz kampanię PR, która przyniesie oczekiwane rezultaty. Nasza agencja to zespół doświadczonych specjalistów, którzy dobiorą odpowiednie narzędzia i formy przekazu, by skutecznie dotrzeć do Twoich odbiorców.

print Komunikacja wizerunkowa

 Zajmujemy się kompleksową obsługą komunikacji wizerunkowej (brand PR), dzięki czemu będziesz mógł skutecznie dotrzeć do swoich odbiorców i zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy lub produktu. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci wybrać odpowiednie narzędzia i formy przekazu, by komunikacja była jak najbardziej efektywna.

print Grafika & Video

Świadczymy usługi z zakresu przygotowywania różnorodnych grafik i filmów w celach PR. Naszą ofertę stanowią m.in. infografiki, videografiki, animacje, tutoriale, aplikacje, strony internetowe, relacje foto i video, advertoriale, plakaty oraz inne formaty, które są niezbędne przy prowadzeniu standardowych i niestandardowych działań PR.