Eventy & Imprezy dla firm

image

print Konferencje prasowe

Organizujemy konferencje prasowe z okazji premier, nowości i podsumowań. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług: od opracowania koncepcji wydarzenia, przygotowania zaproszeń i follow-up po opracowanie press packu i przygotowanie wystąpień lub doradztwo merytoryczne. Prowadzimy również obsługę medialną po zakończeniu wydarzenia. Możemy także pomóc w wyborze odpowiedniej konwencji wydarzenia – w zależności od tematyki i specyfiki klienta, oferujemy zarówno tradycyjne eventy prasowe, jak i te organizowane online. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług organizacji konferencji prasowych.

print Eventy firmowe

Pomagamy w organizacji różnego rodzaju eventów firmowych – zarówno wewnętrznych (skierowanych do pracowników i partnerów), jak i zewnętrznych, adresowanych do konkretnej publiczności. Eventy firmowe mogą być świetnym narzędziem do budowania employer brandingu skierowanego do pracowników oraz wspierać zaplanowane akcje, takie jak badanie satysfakcji pracowników, rebranding firmy czy ważne okazje. Poza siedzibą firmy, organizujemy również eventy takie jak targi i konferencje branżowe oraz wydarzenia dla partnerów biznesowych. Oferujemy kompleksową obsługę – od opracowania koncepcji do koordynacji całości wydarzenia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług organizacji eventów firmowych.

print Special Events

Organizujemy niekonwencjonalne, indywidualnie zaplanowane akcje, które wzmacniają tradycyjną komunikację marki. Możemy pomóc w zaplanowaniu kampanii, road show, spotkań z blogerami, otwarciach salonów oraz finałach akcji CSR. Zawsze działamy zgodnie z wartościami marki i chętnie doradzimy oraz zapewnimy inspirację i koordynację każdej akcji.

Organizacja imprez firmowych

Organizacja eventów i wydarzeń firmowych to nie tylko sposób na zintegrowanie zespół pracowników, ale także skuteczny sposób na promocję firmy i zdobycie nowych klientów. W naszej agencji oferujemy kompleksowe usługi związane z organizacją eventów i wydarzeń firmowych.

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci w zaplanowaniu wydarzenia od początku do końca, dopasowanego do indywidualnych potrzeb firmy. Dzięki naszym działaniom zyskasz możliwość zaprezentowania swojej firmy w korzystnym świetle oraz zdobycia nowych klientów.

Organizacja eventów

Oprócz planowania i organizacji eventów, oferujemy również wsparcie w zakresie promocji i marketingu wydarzenia. Nasz zespół kreatywnych grafików oraz copywriterów przygotuje materiały promocyjne, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe wydarzenie firmowe, skontaktuj się z nami. Nasza agencja posiada bogate doświadczenie w organizacji eventów i wydarzeń firmowych.