Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Eventy & Imprezy dla firm

image

print Konferencje prasowe

Organizujemy konferencje prasowe z okazji premier, nowości i podsumowań. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług: od opracowania koncepcji wydarzenia, przygotowania zaproszeń i follow-up po opracowanie press packu i przygotowanie wystąpień lub doradztwo merytoryczne. Prowadzimy również obsługę medialną po zakończeniu wydarzenia. Możemy także pomóc w wyborze odpowiedniej konwencji wydarzenia – w zależności od tematyki i specyfiki klienta, oferujemy zarówno tradycyjne eventy prasowe, jak i te organizowane online. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług organizacji konferencji prasowych.

print Eventy firmowe

Pomagamy w organizacji różnego rodzaju eventów firmowych – zarówno wewnętrznych (skierowanych do pracowników i partnerów), jak i zewnętrznych, adresowanych do konkretnej publiczności. Eventy firmowe mogą być świetnym narzędziem do budowania employer brandingu skierowanego do pracowników oraz wspierać zaplanowane akcje, takie jak badanie satysfakcji pracowników, rebranding firmy czy ważne okazje. Poza siedzibą firmy, organizujemy również eventy takie jak targi i konferencje branżowe oraz wydarzenia dla partnerów biznesowych. Oferujemy kompleksową obsługę – od opracowania koncepcji do koordynacji całości wydarzenia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług organizacji eventów firmowych.

print Special Events

Organizujemy niekonwencjonalne, indywidualnie zaplanowane akcje, które wzmacniają tradycyjną komunikację marki. Możemy pomóc w zaplanowaniu kampanii, road show, spotkań z blogerami, otwarciach salonów oraz finałach akcji CSR. Zawsze działamy zgodnie z wartościami marki i chętnie doradzimy oraz zapewnimy inspirację i koordynację każdej akcji.