Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Eventy & Imprezy dla firm

image

print Konferencje prasowe

Launch, premiera, nowości, podsumowania. Full service: koncepcja wydarzenia, zaproszenie, follow-up, opracowanie press packu, przygotowanie wystąpienia lub doradztwo merytoryczne, obsługa medialna po evencie prasowym. Doradzimy także przy wyborze konwencji wydarzenia, na etapie jego planowania - w zależności od tematyki i specyfiki klienta, w grę wchodzą nie tylko tradycyjne eventy prasowe, ale i te odbywające się online.

print Eventy firmowe

Wewnętrzne (dla pracowników i partnerów), jak i zewnętrzne, dla konkretnej publiczności. Eventy firmowe mogą stanowić świetny element działań Employer Branding kierowanych do pracowników oraz wspierać zaplanowane akcje, np. badania satysfakcji pracowników, rebranding firmy, ważne okazje. Na zewnątrz, poza siedzibą firmy, to np. targi i konferencje branżowe, eventy dla partnerów biznesowych. Zajmiemy się koncepcją, jak i koordynacją całości.

print Special Events

Niekonwencjonalne akcje, planowane indywidualnie z klientem. Element kampanii, road show, spotkania z blogerami, otwarcia salonów, finał akcji CSR, czyli działania, które wzmacniają tradycyjną komunikację marki. Doradzimy, dostarczymy inspiracji, skoordynujemy akcję. A wszystko zgodnie z wartościami marki.