Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki.

zamknij

Employer Branding

image

class="img-responsive" Badania & audyt

Punkt wyjścia do stworzenia strategii działań Employer Branding. Wykonamy analizę lokalnego i globalnego rynku pracy, wizerunku konkurencji, opinii na temat pracodawcy w sieci, ale również zaprojektujemy i przeprowadzimy badania: focusowe, satysfakcji i opinii pracowników, lojalności i zaangażowania, potrzeb oraz preferencji kandydatów. Wykonamy także audyt obecnych narzędzi komunikacji HR oraz ich efektywności.

class="img-responsive" Strategia

Przepis na długofalową politykę komunikacji firmy - wewnątrz i na zewnątrz. Oferujemy m.in. segmentację i wybór kluczowych grup docelowych, identyfikację person, wskazanie najważniejszych kanałów komunikacji, identyfikacja EVP, a dalej także strategia pozyskania pożądanych kandydatów.

class="img-responsive" Komunikacja wewnętrzna

Najlepsze dopasowanie kanałów komunikacji i formy przekazu do specyfiki pracodawcy. Newsletter, blog, social media, dedykowane rozwiązania IT, gazetka, eventy. Nie zapominamy również o nowych pracownikach, gdyż etap onboardingu jest niezwykle istotny w procesie adaptacji.

class="img-responsive" Komunikacja zewnętrzna

Działania wizerunkowe, rekrutacyjne, targi pracy. Opracujemy zarówno plan działań dedykowanych na region, w którym operuje pracodawca, jak i na całą Polskę, skupiając się na mediach branżowych czy social media - w zależności od potrzeb firmy. Kampanie studenckie, rekrutacyjne online i offline, programy promujące praktyki i staże, profile pracodawców, materiały wizerunkowe, PR & Media Relations, dni otwarte itd

class="img-responsive" Szkolenia & konsulting

Jak przygotować się do wdrożenia efektywnej komunikacji wewnętrznej? Jak budować markę pracodawcy na zewnątrz? Czy dotychczasowa polityka HR jest efektywna, przynosząc pożądane efekty? Przeprowadzimy szkolenia z zakresu komunikacji wewnętrznej, budowania zaangażowania w organizacji, wykorzystania social media w rekrutacji, mierzenia efektywności prowadzonych działań.