Na stronie dotRelations.pl wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się jak zmienić ustawienia Twojej przeglądarki

zamknij

Social Media & Digital Marketing

image

Strategia komunikacji

Opracowywana w odpowiedzi na brief klienta. Zestawiamy oczekiwania i plany właściciela marki z własną analizą, biorąc na warsztat m.in. zachowania targetu, trendy z branży klienta, czy konkurencję. A następnie wypracowujemy koncepcję komunikacji - począwszy od idei, przez linie komunikacji, koncepcję graficzną, harmonogram, działania niestandardowe, wsparcie reklamowe. 

Obsługa kanałów w social media

Tworzymy, zarządzamy contentem, moderujemy. Budujemy i wzmacniamy relacje z fanami marki, dostarczając angażujące treści i rekomendując działania dodatkowe. W pełni i kompleksowo prowadzimy komunikację B2C oraz B2B, każdorazowo dobierając indywidualne narzędzia komunikacji marki, w zależności od kanału oraz możliwości klienta, 

Kampanie performance

Akcent na efektywność. Powadzimy kompleksowe kampanie social ads - analizujemy, targetujemy, moderujemy, raportujemy. Nasze działania są nastawione na konwersję, pracując nad uzyskaniem oczekiwanego efektu - ruchu, zaangażowania, leadów, uczestników akcji. 

Social Customer Service

Wsparcie i obsługa klienta. Rozwiązujemy indywidualne problemy (także techniczne), udzielamy wsparcia, odpowiadamy na pytania, przeciwdziałamy kryzysom. Dbamy o pozytywne doświadczenie klienta w kontakcie z marką.

Employer Branding

Komunikacja do obecnych i potencjalnych pracowników. 4 na 10 firm, których pracownicy są aktywni w social media, również są obecne w tych kanałach - dlaczego nie skorzystać z takiej okazji, by zbudować i wzmocnić relacje firmy z pracownikami? By wdrażać i promować kampanie rekrutacyjne? Zaplanujemy i poprowadzimy skuteczną i efektywną komunikację skierowaną do Twoich obecnych i przyszłych pracowników. 

Grafika & Wideo

Animacje, GIF-y, tutoriale, LIVE, aplikacje, spoty, grafiki do postów we wszystkich niezbędnych formatach  - mamy full service! A jeśli jeszcze czegoś nie robiliśmy, zaplanujemy i przygotujemy to dla Twojej marki.

Strony internetowe

Kampanie, konkursy, custom publishing. Zaprojektujemy makietę, stworzymy i zbierzemy content, zaprogramujemy.